Doradca Klienta

Wirtuale.pl

Radom

2016-11-25

Wirtuale.pl od 15 lat prowadzimy działalność na rynku usług ICT oraz marketingowych. Jesteśmy uznaną marką, tworzącą narzędzia dla e-biznesu oraz realizującą innowacyjne rozwiązania e-marketingowe. Łączymy narzędzia informatyczne ze światem marketingu. Sprawnie wykorzystujemy i łączymy najnowsze trendy mediów społecznościowych z usługami rozproszonymi.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Doradca Klienta
Miejsce pracy: Radom

Od kandydatów oczekujemy:
- Dobrej umiejętności obsługi komputera,
- Łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
- Zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań,

Zapewniamy:
-Wysokie wynagrodzenie nawet 20zł/h
-Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie (okres próbny), następnie umowa o pracę,
-Niezbędne narzędzia (laptop, telefon służbowy),
-Pełne przeszkolenie teoretyczne oraz praktyczne,
-Rozwój zawodowy w strukturach naszej firmy,
-Elastyczny czas pracy (praca od Pon-Pt w godzinach 08.30-16.30)

Zadania:
-Przekazywanie informacji z zakresu nowych rozwiązań dla firm,
-Telefoniczny oraz email-owy kontakt z klientem,
-Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

Zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji również studentów.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez portal GoWork.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!