Junior IT Project Manager

Itekna Polska Sp. z o.o.

Warszawa

2016-11-25

Opis stanowiska

Dołącz do jednego z największych banków w Polsce, tworzącego najnowocześniejsze rozwiązania IT.

Będziesz częścią zespołu projektowego odpowiedzialnego za wsparcie procesu wdrożenia nowych oraz modyfikacji istniejących obszarów sprawozdawczości obligatoryjnej. Do Twoich obowiązków będzie należało m.in. tworzenie i zarządzanie harmonogramem, koordynowanie prac zespołu projektowego, w tym organizacja spotkań projektowych oraz współpraca z pozostałymi PM w banku.

Jeśli chcesz dalej rozwijać swoją karierę w obszarze Project Managementu, pracować z najlepszym specjalistami,  brać udział w interesujących projektach – ta oferta jest idealna dla Ciebie!

Główne zadania

  • tworzenie i zarządzanie harmonogramem
  • koordynowanie prac zespołu projektowego, w tym organizacja spotkań projektowych
  • kontrola realizacji budżetu
  • realizacja komunikacji w ramach zespołu projektowego
  • współpraca z pozostałymi PM w banku
  • raportowanie wewnętrzne
  • przygotowywanie dokumentów, raportów, prezentacji
  • przygotowywanie notatek ze spotkań/ warsztatów zespołu projektowego

Wymagania

  • doświadczenie w środowisku projektowym rzędu 1-2 lata
  • znajomość branży bankowej
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem wymaganiami, zarządzaniem zmianą
  • znajomość metodologii zarządzania projektami i umiejętność właściwego dobru do charakteru projektu
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (zarówno w zakresie komunikacji z jednostkami biznesowymi, jak i IT), zdolność prowadzenia negocjacji (prowadzenia do kompromisu w sytuacjach sporu)
  • bardzo dobra organizacja pracy, szybkie przyswajanie wiedzy, chęć nauki, umiejętność pracy w zespole
  • proaktywne i kreatywne podejście do realizowanych zadań
  • skrupulatność
  • samodzielność w trakcie realizacji zadań: umiejętność samodzielnego poszukiwania rozwiązań problemów
  • umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach- opanowanie
  • doświadczenie w pracy w strukturze macierzowej

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z dostawcami zewnętrznymi;
  • certyfikacja PRINCE2

Oferujemy

  • Długoterminową współpracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Elastyczność w formie zatrudnienia
  • Pracę w profesjonalnym, zgranym zespole
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych spotkaniach integracyjnych
  • Wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!