Konsultant telefoniczny ds. przedłużania umów

LEVEL WORK

Warszawa

2016-11-25

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego LEVEL WORK Nr Licencji 10944

Zadania:
- telefoniczny kontakt z obecnym klientem telewizji cyfrowej w celu przedłużenia umowy. Niczego nie sprzedajemy! :) ;

Wymagania:
- komunikatywść,
- nastawienie na cel;
- dobra dykcja;
- wysoka kultura osobista;

Jeśli lubisz kontakt z klientem oraz chcesz mieć realny wpływ na swoje wynagrodzenie to zachęcamy do aplikowania! :)

Oferujemy:
- podczas okresu próbnego (3 miesiące) zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, potem współpraca bezpośrednio z naszym klientem;
- pracę w dni powszednie w elastycznym przedziale godzinowym 9:00-21:00 oraz możliwość pracy w soboty w godzinach 9:00-18:00. Sam/a decydujesz w jakich godzinach pracujesz :)

Wynagrodzenie:
- stawka godzinowa 13 zł/h brutto + premie za każdą przedłużoną umowę;
- zapłacimy Ci za udział w szkoleniu po przepracowaniu wyznaczonej ilości godzin! :)

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem poprzez formularz.
Prosimy o dopisek klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98258 ofert pracy. Sprawdź!