Operator maszyn

Talent Partners

Warszowice

2016-12-05

Dla naszego Klienta – renomowanej firmy produkcyjnej, posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku, działającą w branży elektroenergetycznej - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator maszyn

Miejsce pracy: Warszowice / Żory

Nr ref. OM/16

Najważniejsze obowiązki:

  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • kontrola i rejestracja wybranych parametrów procesu produkcji,
  • obsługa systemów wspierających produkcję.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • motywacja i chęć do pracy w dłuższej perspektywie czasu,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym,
  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • darmowy dojazd do pracy m.in. z Pszczyny, Goczałkowic i Czechowic-Dziedzic,
  • bardzo dobrą i przyjazną atmosferę pracy,
  • benefity gwarantowane Układem Zbiorowym Pracy oraz Funduszem Świadczeń Socjalnych,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: APLIKUJ