Specjalista ds. dokumentacji i normalizacji

Polon-Alfa Sp. z o.o. Sp. k

Bydgoszcz

2016-11-25

POLON – ALFA

spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

od ponad 50 lat wiodący polski producent systemów wykrywania i sygnalizacji pożaru oraz urządzeń dozymetrycznych, znany zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym

z siedzibą w Bydgoszczy ul. Glinki 155,

 poszukuje osoby na stanowisko:

w Dziale Rozwoju

NPO/18-11/2016

Oczekiwania:

  • wykształcenie  wyższe techniczne,  preferowane  kierunki: elektronika,  elektrotechnika  lub pokrewne,

  • umiejętność czytania oraz analizy dokumentacji technicznej oraz normalizacyjnej z zakresu elektroniki i mechaniki,

  • język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej oraz podstawową komunikację.

    Zadania:

  • weryfikacja techniczna i normalizacyjna dokumentacji konstrukcyjnej,

  • prowadzenie audytów wewnętrznych,

  • opracowanie norm zakładowych oraz instrukcji ustalających.

    Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Dziale Rozwoju,

  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektroniki i informatyki.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • opiekę medyczną (lekarz i pielęgniarka na terenie zakładu)
  • przyjazną atmosferę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty zawierającej CV oraz list motywacyjny

na adres: APLIKUJ

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz.U. z 2002r., nr 101, poz. 926 ze zm.”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98299 ofert pracy. Sprawdź!