Przedstawiciel handlowy

Grupa kobietywpracy.pl Sp. z o. o.

Bielsko-Biała

2016-11-25

Dla naszego Klienta w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
Zakres obowiązków:
  • Budowanie długotrwałych relacji oraz utrzymywanie stałego kontaktu z klientami,
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów,
  • Realizowanie planów sprzedażowych i dystrybucyjnych,
  • Dbałość o właściwy wizerunek pracodawcy i produktów na rynku,
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Dobra znajomość lokalnego rynku,
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem,
  • Umiejętność organizacji pracy i planowania,
  • Znajomość obsługi komputera ( pakiet MS Office),
  • Prawo jazdy kat. B,
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawa 3 500 netto  + prowizja,
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się stabilnej firmie,
  • Szkolenia,
  • Niezbędne narzędzia pracy (Samochód służbowy, telefon oraz laptop)

Aplikuj przez serwis: http://strefa-handlowca.pl/rejestracja-handlowca/

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102829 ofert pracy. Sprawdź!