Sekretarka/Administrator biurowy

GD Profesja SC

Dobczyce

2016-11-25

Naszym Klientem jest firma produkcyjna zlokalizowana w okolicach Krakowa, zajmująca się produkcją spożywczą. Głównymi wyrobami firmy są wysokiej jakości produkty wegetariańskie. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Sekretarka/Administrator Biurowy

Zakres Obowiązków

  • prace administracyjne w biurze firmy,
  • koordynacja obiegu dokumentów,
  • organizacja spotkań biznesowych i konferencji,
  • wsparcie pracy innych działów,
  • tłumaczenia,

Wymagania

  • min. średnie wykształcenie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • znajomość pakietu Microsoft Office,
  • wysoka kultura osobista,
  • dokładność, rzetelność, systematyczność, kreatywność,

Oferujemy

  • umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • zarobki adekwatne do wyników pracy,
  • praca w firmie nastawionej na wprowadzanie nowych trendów w produkcji żywności,
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100219 ofert pracy. Sprawdź!