Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Stolarki Budowlanej

GRUPA PROGRES

Tczew

2016-11-25

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego Klienta dużej i wiodącej marki zajmującej się sprzedażą drzwi, okien i bram garażowych poszukujemy kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska pracy:

  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych oraz indywidualnych.
  • Sprzedaż całego asortymentu oferowanego przez firmę na powierzonym regionie działania.
  • Doradztwo i wsparcie techniczne klientów w wyborze produktów z asortymentu oferowanego przez firmę.
  • Przygotowywanie ofert handlowych.
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami.
  • Monitorowanie rynku, analiza konkurencji, aktywne reagowanie na zmiany rynkowe.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Doświadczenie w branży budowlanej będzie atutem.
  • Znajomość technik sprzedaży i umiejętność dobrej organizacji czasu pracy.
  • Umiejętności autoprezentacji i prezentacji oferty produktowej.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, komunikatywność.
  • Wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość obsługi komputera.

Firma oferuje:

  • Szkolenia oraz materiały niezbędne do wykonywania pracy.
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy ( podstawa + prowizja ).
  • Umowa o pracę (zatrudnienie bezpośrednio przez klienta).
  • Swobodę w wykonywaniu założonych zadań.
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: APLIKUJ w tytule maila proszę wpisywać nazwę stanowiska.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99195 ofert pracy. Sprawdź!