KIEROWNIK UTRZYMANIA RUCHU

Happy People Sp. z o.o.

Mszczonów

2016-11-25

Happy People Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia nr w KRAZ 13294 poszukuje dla swojego Klienta pracowników na stanowisko:

oferta pracy tymczasowej

Zakres obowiązków:

  • Organizacja, utrzymanie ruchu oraz kierowanie pracą grupy
  • Sprawowanie nadzoru nad terminowością i jakością wykonywanych prac
  • Opracowywanie planów remontów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń oraz kontrola ich realizacji
  • Wsparcie grupy pracowników w usuwaniu usterek
  • Komunikacja z punktem wsparcia serwisowego
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • Opracowywanie raportów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Rozwój i obsługa systemu HACCAP
  • Nadzór nad lokalnym magazynem części zamiennych
  • Dbałość o zapewnienie aktualizacji i jakości dokumentacji technicznej
  • Nadzór i kontrola nad wprowadzeniem i przestrzeganiem procesów organizacyjnych, przepisów BHP, przepisów p.poż. oraz dyscypliny pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne z obszaru mechaniki, elektryki lub elektroniki
  • Praktyczna wiedza z zakresu budowy maszyn, umiejętności rozwiązywania problemów technicznych oraz czytania rysunku technicznego
  • Praktyczna znajomość współczesnych systemów sterowania
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Samodzielność, odpowiedzialność
  • Umiejętność organizacji pracy i komunikacji z pracownikami
  • Umiejętność pracy pod presją oraz prowadzenia kilku tematów jednocześnie

Oferujemy:

  • Stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i podnoszenie kwalifikacji.

Prosimy o podpisanie swojego CV oraz dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

CV prosimy wysyłać droga mailowa lub składać osobiście w godzinach pracy biura.

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!