Kierowca C+E

BSK RETURN S.A.

Radzionków

2016-11-25

Firma z branży złomowej Wtórmet-Radzionków Sp. z o.o. poszukuje do pracy osobę na stanowisko

Obowiązki:

- przewóz złomu i wyrobów stalowych samochodem ciężarowym na terenie całego kraju

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowcy
- prawo jazdy kat. C + E
- znajomość topografii Polski
- mile widziane uprawnienia do obsługi HDS

Oferujemy:
- pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
- atrakcyjne wynagrodzenie

Proszę o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy APLIKUJ oraz osobiście do siedziby firmy w Radzionkowie przy ul. Zofii Nałkowskiej 6

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 923 ze zm.”

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 508 485 786.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!