TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU W DZIALE PRODUKCJI (MECHANIK)

Happy People Sp. z o.o.

Mszczonów

2016-11-25

Happy People Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia nr w KRAZ 13294 poszukuje dla swojego Klienta pracowników na stanowisko:

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU W DZIALE PRODUKCJI (mechanik)

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Zakres obowiązków:

  • Usuwanie usterek i zakłóceń linii produkcyjnej oraz obiektu.
  • Utrzymanie maszyn w pracy ciągłej.
  • Prowadzenie zapisów awarii.
  • Przezbrajania linii produkcyjnej.
  • Wykonanie przeglądów linii.
  • Definiowanie brakujących części.

Wymagania:

  • Umiejętność analitycznego myślenia w rozwiązywaniu problemów natury technicznej.
  • Ogólna wiedza dotycząca działania maszyn (mechanika, pneumatyka, automatyka) poparta przynajmniej półrocznym doświadczeniem.
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacja techniczną.
  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia SEP do 1 kV.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w systemie zmianowym.
  • Stawkę 20 zł brutto za godzinę podczas okresu próbnego.
  • Niezbędne narzędzia do pracy.
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie.
  • Dużą samodzielność oraz współudział w rozwoju firmy.

Prosimy o podpisanie swojego CV oraz dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

CV prosimy wysyłać drogą mailową lub składać osobiście w godzinach pracy biura.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102916 ofert pracy. Sprawdź!