Technik Narzędziowiec

Serendi (Poland) Sp. z o.o.

Będzin

2016-11-25

Johnson Electric Group to niekwestionowany lider w produkcji silników, przełączników i mikroprzełączników. Nasze podsystemy ruchu wykorzystywane są w wielu gałeziach przemysłu, m.in. w motoryzacji, AGD, automatyce budynków, inżynierii sanitarnej oraz wielu innych. Jesteśmy solidnym partnerem dla naszych Klientów.

Do naszego zakładu w Będzinie, w związku z rozwojem organizacji i rozbudową narzędziowni, poszukujemy doświadczonych i odpowiedzialnych osób na stanowisko

Młodszy Technik Narzędziowiec

Twoje obowiązki

  • Wstępne przygotowanie materiału do wykonania detali na podstawie rysunku technicznego, zgodnie z obowiązującymi normami
  • Rozliczanie stanów magazynowych materiałów i narzędzi, raportowanie zużycia materiału
  • Ścisła współpraca ze Specjalistą ds. zakupów w zakresie zamawiania potrzebnych na narzędziowni materiałów / narzędzi
  • Drobne prace ślusarskie
  • Obsługa maszyn i urządzeń: maszyny konwencjonalne, maszyny tnące
  • Przestrzeganie wymagań systemu zarządzania jakością oraz zasad BHP

Twój profil

  • Wykształcenie średnie techniczne, ukończenie kierunku mechanicznego będzie dużym atutem
  • Umiejętność spawania będzie dodatkowym atutem
  • Praktyczna znajomość rysunku technicznego jest warunkiem koniecznym
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń m.in. frezarki i szlifierki konwencjonalne, tokarki, maszyny tnące – mile widziane
  • Umiejętność pracy z narzędziami pomiarowymi np. suwmiarka, przymiar zwijany
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, chęć dzielenia się wiedzą
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, zorientowanie na cel
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Ciekawą i stabilną pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w fazie rozwoju
  • Środowisko pracy działające w oparciu o filozofię Kaizen
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz wdrażania własnych pomysłów
  • Przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres APLIKUJ wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków.

W CV prosimy o umieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997, Dz.U.133, poz. 883)”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!