Księgowy/Księgowa

BD Solutions Sp. z o.o.

Warszawa

2016-11-25

Jesteśmy biurem zajmującym się kompleksową obsługą przedsiębiorstw oraz osób fizycznych w szczególności w zakresie usług księgowo-kadrowych oraz doradztwa w wyborze odpowiedniej formy prawnej, zarejestrowania i prowadzenia firmy.

Księgowa/Księgowy

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Obowiązki:

  • kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi;
  • wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego;
  • samodzielne prowadzenie KPiR lub KH;
  • dokonywanie rozliczeń operacji księgowych;
  • pomoc w przygotowywaniu dokumentów do deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych lub samodzielne ich sporządzanie;
  • kontakt z klientami biura.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego ekonomicznego;
  • minimum 2-letniego doświadczenia w księgowości (najlepiej w biurze rachunkowym);
  • umiejętności dekretowania dokumentów księgowych;
  • biegłej obsługi komputera oraz pakietu MS Office;
  • znajomości programu Symfonia FK lub Mała Symfonia, mile widziana znajomość CDN XL firmy Comarch;
  • umiejętności pracy w zespole oraz dokładności i skrupulatności w wykonywaniu zadań;
  • wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych i umiejętności samodzielnego myślenia.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • wyjątkową atmosferę w młodym i zgranym zespole;
  • pełną wyzwań pracę i duże możliwości rozwoju.

Aplikację (CV wraz ze zdjęciem + list motywacyjny ze wskazaniem oczekiwań finansowych w kwocie netto), prosimy przesyłać za pomocą APLIKUJ do dnia 31.12.2016 r.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BD Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!