Konsultant-sprzedawca w salonie TwojeSoczewki w Toruniu

Avenir Medical Sp.zo.o.S.K.A.

Toruń

2016-11-25

Właściciel dużej ogólnopolskiej sieci salonów TWOJE SOCZEWKI, firma Avenir Medical Sp. z o.o. S.K.A. poszukuje Pracownika na stanowisko
Konsultant – sprzedawca do pracy w salonie optycznym Twoje Soczewki w Toruniu.

OFERUJEMY:
- zdobycie doświadczenia w branży okołomedycznej,
- stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełny etat w stale rozwijającej się firmie,
- poznanie metod skutecznej sprzedaży,
- ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole,
- transparentny system wynagradzania,
- udział w szkoleniach wewnętrznych,
- możliwość korzystania z kart Multisport, ubezpieczenia grupowego oraz nieodpłatnej opieki medycznej,
- specjalne rabaty dla Pracowników na produkty z oferty firmowej,
- możliwość bezpłatnego korzystania z soczewek kontaktowych,
- udział w programach motywacyjnych,
- cykliczne konkursy sprzedażowe dla pracowników.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- bezpośrednia obsługa klienta (badanie potrzeb klienta, doradztwo, sprzedaż, prezentowanie aktualnej oferty),
- drobne prace rachunkowe (fiskalizacja, paragony, raporty),
- dbałość o ekspozycję i porządek w salonie.

OCZEKUJEMY:
- otwartości, łatwości w nawiązywaniu kontaktu z klientem,
- dyspozycyjności (gotowości do pracy zmianowej, w tym również w weekendy),
- wysokiej kultury osobistej,
- umiejętności pracy w zespole,
- komunikatywności,
- swobodnego poruszania się w środowisku internetowym oraz MS Office,
- wykształcenia minimum średniego, mile widziane wykształcenie kierunkowe,
- mile widziana znajomość standardów obsługi klienta.

* Zatrudnienie poprzedza tygodniowe nieodpłatne szkolenie tematyczne.
* Zatrudnienie - planowana data listopad/grudzień 2016. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem.

Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102834 ofert pracy. Sprawdź!