Spedytor międzynarodowy

Nordstern Logistic Group

Gliwice

2016-11-25

Jesteśmy prężnie rozwijającą się międzynarodową firmą z branży TSL z siedzibą w Gliwicach. Obecnie do Naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Spedytor międzynarodowy

Oferujemy:

  • Praca w zgranym i profesjonalnym zespole
  • Możliwość współtworzenia prężnej i dynamicznej organizacji
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • System szkoleń
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko
  • Stabilna, pełna wyzwań praca w przyjaznej atmosferze
  • dodatkowe benfity

Oczekujemy:

  • Warunek konieczny: Bardzo dobra znajomość języka obcego Znajomość języka polskiego nie jest konieczna
  • Bardzo dobra znajomość branży TSL
  • Znajomość programów wspomagających zarządzanie spedycją i transportem
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność
  • Silna motywacja na realizację powierzonych zadań
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i negocjacyjnych
  • Własny portfel klientów – mile widziany
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Szybkość w podejmowaniu decyzji oraz kreatywność
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność

Zakres obowiązków:

  • Organizacja zleceń spedycyjnych
  • Nadzór nad realizacją zleceń i dokumentacją z tym związaną
  • Współpraca z podwykonawcami Kształtowanie właściwego wizerunku firmy
  • Budowanie długoterminowy relacji z klientami i partnerami
  • Przygotowywanie ofert, kalkulowanie cen krótko i długoterminowych
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99351 ofert pracy. Sprawdź!