Koordynator Zespołu Sprzedażowego | Call Center

Reinforce Sp. z o.o.

Toruń

2016-11-25

Reinforce to firma świadczącą usługi z zakresu szeroko pojętego telemarketingu, łączącą nowatorskie rozwiązania oraz przyjazne środowisko pracy. Cenimy sobie rozwój naszych Pracowników oraz ich kreatywność!:)

Aktualnie do naszego oddziału w Toruniu poszukujemy Koordynatora Zespołu Sprzedażowego

Miejsce pracy: Kościuszko Business Point, Toruń

Zakres zadań:

• koordynacja i zarządzanie zespołem sprzedażowym - wyznaczanie celów, egzekwowanie zadań, motywowanie podległych pracowników
• osiąganie i realizacja planów sprzedażowych
• realizacja polityki firmy
• przygotowanie raportów i analiz

Profil Kandydata:

• minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym (mile widziane doświadczenie w strukturach call center)
• dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
• dynamizm i zaangażowanie
• praktyczna wiedza z zakresu: technik sprzedażowych, coachingu
• zdolności organizacyjne, negocjacyjne i perswazyjne
• bardzo dobre umiejętności analityczne
• ambicja, zorientowanie na wyniki

Gwarantujemy:

• możliwość rozwoju osobistego
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• wysokie wynagrodzenie
• motywacyjny system prowizyjny
• pracę wśród młodych i ambitnych ludzi
• stałe godziny pracy: 8:00-16:00

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie aplikacji za pośrednictwem portalu gowork.pl

Dołącz do Ekipy!:)

Prosimy również o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.".

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!