Telemarketer

PRO-Search

Rzeszów

2016-11-25

Obecnie dla naszego Klienta, szybko rozwijającej się firmy branży IT  poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:

  • Realizacja kampanii telemarketingowych
  • Telefoniczny kontakt z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi
  • Doradztwo w zakresie technicznych aspektów oferowanych produktów
  • Analizowanie potrzeb i oczekiwań klientów
  • Umawianie spotkań handlowych
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Współpraca z handlowcami w zakresie realizacji planów sprzedażowych

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Min. roczne doświadczenie w telemarketingu, telefonicznej obsłudze klienta
  • Znajomość standardów obsługi klienta, podstawowych technik sprzedaży i negocjacji
  • Umiejętności obsługi komputera, znajomości MS Office
  • Znajomość branży usług i rozwiązań IT będzie dodatkowym atutem
  • Entuzjazm, optymizm, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Kreatywność, komunikatywność, dobra dykcja, wysoka kultura osobista
  • Dobra organizacja pracy, nastawienie na realizację wyznaczonych celów

Oferujemy:

  • Pracę w spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej, cechującej się wysokim poziomem innowacji, działającej w oparciu o najnowocześniejsze technologie
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy specjalistyczne
  • Pakiet świadczeń socjalnych oraz pakiet medyczny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dostęp do szkoleń, zaawansowanych technologii i nowoczesnych procesów pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102737 ofert pracy. Sprawdź!