Pracownik produkcji, ul. Małopanewska

Biznes Partner Sp. z o.o.

Wrocław

2016-11-25

APT Biznes Partner Sp. z o.o. z wpisem do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491 poszukuje Kandydatów na stanowisko:PRACOWNIK PRODUKCJI

MIEJSCE PRACY: Wrocław, ul. Małopanewska

OFERUJEMY:
- umowę o pracę na cały etat,

- wynagrodzenie wg stawki godzinowej,

- pracę w opraciu o 3 zmianowy system w centrum miasta,

- możliwość podjęcia dłuższej współpracy.

Zadania:

-praca polegająca na pakowaniu lodów i mrożonek przy maszynach pakujących.

Wymagania:

- posiadanie książeczki do celów sanitarno- epidemiologicznych,

- odpowiedzialność, zdyscyplinowanie, dyspozycyjność,

- umiejętność pracy w zespole,

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację za pośrednictwem portalu lub bezpośrednio do naszego biura na ul. Wita Stwosza 15/3a ( Trakt Kupiecki, I piętro).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!