Zatrudnimy: Mechanik utrzymania ruchu

ATEB Spółka Cywilna Małgorzata Kotlicka Radosław Węglarz

Płock

2016-12-06

ATEB S.C. Płock

Wymagania:

-wykształcenie min. średnie techniczne kierunkowe

-minimum 2 letnie doświadczenie na w/w stanowisku

-gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym

-umiejętność czytania dokumentacji technicznej

-umiejętność diagnostyki i naprawy maszyn i urządzeń z zakresu mechaniki

Obowiązki:

-diagnostyka i usuwanie bieżących awarii maszyn

-wykonywanie czynności konserwacyjno-remontowych

-realizacja okresowych przeglądów urządzeń zgodnie z obowiązującym harmonogramem prewencji

-udział w modyfikacjach oraz rozwoju obecnie stosowanych rozwiązań technicznych

-dbanie o powierzony sprzęt ochronny i narzędzia

Praca w bliskiej okolicy Płocka.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju zawodowego

CV prosimy składać osobiście lub na adres APLIKUJ w tytule „mechanik utrzymania ruchu”.

E-mail bez wskazania stanowiska w tytule nie będzie rozpatrywane.

Kontakt z biurem od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00 ul. Gwardii Ludowej 6, bądź pod numerem telefonu 883 960 309 lub 695 311 171