Zatrudnimy: Elektryk/elektronik – w dziale utrzymania ruchu.

ATEB Spółka Cywilna Małgorzata Kotlicka Radosław Węglarz

Płock

2016-11-25

ATEB S.C. Płock

Główne zadania:

· Utrzymywanie sprawności produkcyjnej maszyn i urządzeń produkcyjnych,

· Prowadzenie bieżących napraw oraz konserwacji i remontów,

· Prowadzenie planowych przeglądów technicznych urządzeń i narzędzi zgodnie ze standardami określonymi w dokumentacji technicznej

· Współudział przy wdrażaniu nowych projektów,

· Modernizacja istniejących linii,

· Zgłaszanie propozycji innowacji w zakładzie,

Wymagania:

· Wykształcenie minimum średnie techniczne (elektronik; elektryk; automatyk),

· Uprawnienia SEP do eksploatacji sieci, instalacji urządzeń elektrycznych do 1kW,

· Praktyczna znajomość problematyki związanej z obsługą, naprawą oraz konserwacją sieci, urządzeń automatyki, hydrauliki i pneumatyki maszynowej,

· Mile widziane doświadczenie na samodzielnym stanowisku, w dziale utrzymania ruchu

· Predyspozycje do pracy pod presją czasu

· Bardzo dobra organizacja czasu pracy,

· Umiejętność pracy w zespole,

· Umiejętność praktycznego rozwiązywania problemów, czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi,

· Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,

· Umiejętność obsługi komputera.

Praca w bliskiej okolicy Płocka.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju zawodowego

CV prosimy składać osobiście lub na adres APLIKUJ w tytule „elektryk-elektronik”

E-mail bez wskazania stanowiska w tytule nie będzie rozpatrywane.

Kontakt z biurem od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00 ul. Gwardii Ludowej 6, bądź pod numerem telefonu 883 960 309 lub 695 311 171