Kierowca samochodu ciężarowego do 7,5t

KCI Recruitment Sp. J.

Gorzów Wielkopolski

2016-11-25

Dla naszego klienta, producenta mebli sklepowych i hotelowych poszukujemy osoby na stanowisko:

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO (do 7,5t)

Miejsce pracy : Gorzów Wielkopolski

Zakres obowiązków

  • realizacja dostaw towarów do klientów na terenie Polski, Wielkiej Brytanii oraz Europy Zachodniej,
  • bezpieczny załadunek i wyładunek przewożonego towaru,
  • odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem towarów,
  • dbałość o powierzony pojazd,

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C1 wraz z cyfrowa kartą kierowcy oraz ważnymi uprawnieniami na przewóz rzeczy,
  • doświadczenie w ruchu lewostronnym,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego umożliwiającej rozmowę z osobą anglojęzyczną,
  • umiejętność pracy pod presją czasu, sumienność i pracowitość.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres APLIKUJ

KCI Recruitment SP.J. numer certyfikatu 4412/1B

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (t.j. Dz.U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 r. z późn. zm.)”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!