Ankieter Telefoniczny ds. Badań Sondażowych

Habitus International Recruitment Sp. z o. o.

Chełm

2016-11-25

Habitus International Recruitment Sp. z o. o. świadczy usługi biznesowe z zakresu doradztwa personalnego i rekrutacji (KRAZ 12340).

Poszukujemy osób chętnych do przeprowadzania ankiet telefonicznych, w oparciu o bazę wytypowanych respondentów (praca nie jest związana z telesprzedażą)

Atrakcyjna praca dla: studentów, uczniów, emerytów, osób z lekkim orzeczeniem niepełnosprawności, bezrobotnych, poszukujących dodatkowego zarobku

ANKIETER TELEFONICZNY

DS. BADAŃ SONDAŻOWYCH

Miejsce pracy: Chełm

Zadania:

  • Przeprowadzanie ankiet telefonicznych (badania opinii i rynku, ankiety konsumenckie);

  • Wypełnianie ankiet w przeznaczonym do tego systemie.

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera;

  • Wysoka kultura osobista;

  • Dobra dykcja i miły głos;

  • Punktualność;

  • Możliwość zaangażowania co najmniej 25h w tygodniu;

  • Łatwość nawiązywania kontaktów.

Oferujemy:

  • Elastyczny, indywidualny grafik – możliwość dopasowania godzin pracy pomiędzy 8:00 a 21:00 (PN-PT) oraz 10:00 – 20:00 (SB-NDZ);

  • Płatne szkolenie przygotowujące do pracy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia;

  • Umowa o dzieło;

  • Stawkę godzinowo-akordową od 7 do 10 zł / godz. netto w zależności od ilości realizowanych ankiet;

  • Dogodną lokalizację, pracę w domu;

  • Narzędzia pracy: komputer, słuchawki;

  • Realizacja ciekawych projektów w oparciu o badania opinii społecznej oraz badania rynkowe.

ZAPRASZAMY NA PIERWSZE SPOTKANIE INFORMACYJNE, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ W PONIEDZIAŁEK 28.11.2016 R. O GODZ. 17:30 CHEŁM, UL. PIJARSKA 8 (II piętro).

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez Habitus International Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Chełmie (adres: ul. Pijarska 8, 22-100 Chełm), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 12340 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych - w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Habitus International Recruitment Sp. z o. o. z siedzibą w Chełmie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu o moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102806 ofert pracy. Sprawdź!