Przedstawiciel Regionalny (mikrobiologia przemysłowa)

"Recruitment Solutions" Krystyna Hołoga

Łódź

2016-11-25

Dla naszego Klienta - dynamicznie rozwijającej się firmy z branży mikrobiologii i biochemii, do pracy na stałe pilnie poszukujemy energicznych i pozytywnych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: region centralny (woj. łódzkie)

Kluczowe zadania to:

  • aktywne, samodzielne pozyskiwanie nowych klientów i ich bieżąca obsługa w zakresie realizacji celów sprzedażowych
  • opieka nad istniejącymi klientami (dział mikrobiologii przemysłowej)
  • budowanie trwałych, dobrych relacji biznesowych z klientami
  • prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowanie ofert
  • doradztwo merytoryczne dla klientów
  • raportowanie własnej aktywności wg. ustalonych standardów
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy w podległym regionie
  • cykliczne spotkania w centrali firmy

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • ok. 1-2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku (mikrobiologia, biotechnologia)
  • doświadczenie w laboratorium mikrobiologicznym będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie wyższe, kierunkowe (biologia, mikrobiologia, biotechnologia lub pokrewne)
  • duże zdolności sprzedażowe i negocjacyjne
  • umiejętność budowania i scalania relacji biznesowych z klientami
  • dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu i celu
  • umiejętność współpracy zespołowej, komunikatywność, otwartość
  • osoba o pro-klienckiej postawie, z tzw. "żyłką sprzedażową"
  • nastawienie na realizację celów, determinacja, sumienność i dokładność
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • dobra/ komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • prawo jazdy kat. B (czynne), mobilność i gotowość do pracy w terenie

Nasz Klient oferuje:

  • stałą, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w swojej branży (praca "home office")
  • odpowiednie warunki zatrudnienia (umowa o pracę), motywacyjny system wynagrodzenia (podstawa + system premiowy)
  • odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i umiejętności poprzez szkolenia (w tym szkolenia zagraniczne)

Lubisz pracę z ludźmi i negocjacje handlowe? Ambitny, wytrwały i nastawiony na rozwój zawodowy? Prawdopodobnie poszukujemy kogoś takiego, jak Ty - nie zwlekaj z przesłaniem swojego CV!

Prosimy o dopisanie numeru referencyjnego KH34/16GW w tytule e-maila.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: APLIKUJ

Dane kontaktowe:
Recruitment Solutions
Krystyna Hołoga
ul. Stanisława Leszczyńskiego 4 lok. 29
50-078 Wrocław
tel. +48 531 465 004

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99672 ofert pracy. Sprawdź!