Specjalista ds. Zakupów

"Recruitment Solutions" Krystyna Hołoga

Olkusz

2016-11-28

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej z branży budowlanej o ugruntowanej pozycji rynkowej, do pracy na stałe pilnie poszukujemy zaangażowanych w pracę kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Olkusz

Kluczowe zadania to:

  • bieżąca realizacja strategii zakupowej w kategorii: zakupy indirect (administracyjne, biurowe, marketingowe etc.)
  • odpowiedzialność za realizację budżetu w ramach powierzonej kategorii
  • wyszukiwanie dostawców/ poddostawców produktów i usług
  • udział w procesie kwalifikowania dostawców
  • bieżąca współpraca z dostawcami, budowanie dobrych i trwałych relacji biznesowych
  • nadzór nad realizacją umów handlowych (zamówienia, ceny, płatności, dostawy, reklamacje etc.)
  • nadzór nad terminową realizacją zamówień, analiza logistyki dostaw
  • monitorowanie rynku dostawców oraz analiza trendów rynkowych w powierzonych kategoriach
  • nadzór nad przestrzeganiem procedur zakupowych
  • bieżące raportowanie wyników pracy do przełożonych

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • ok. 1-2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów/ zaopatrzenia
  • wykształcenie wyższe (może być licencjat), kierunkowe (ekonomia, logistyka, zakupy/ supply chain etc.)
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych z dostawcami
  • zdolności negocjacyjne i sprzedażowe
  • dobra organizacja pracy własnej, umiejętność trafnego ustalania priorytetów zadań
  • umiejętność współpracy zespołowej
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office, zwłaszcza Excel
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • komunikatywność, otwartość, duże zdolności interpersonalne
  • analityczny umysł, logiczne myślenie
  • wysoki poziom kultury osobistej, niekonfliktowa natura
  • prawo jazdy kat. B (czynne)

Nasz Klient oferuje:

  • stałą, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (umowa o pracę, pełen etat)
  • motywacyjny system wynagrodzenia (podstawa + bonus + benefity)
  • możliwość uczestniczenia w realizacji ciekawych projektów zakupowych

Jeśli jesteś na początku ścieżki zawodowej w obszarze zakupów, szukasz nowych wyzwań a zarazem stabilnego pracodawcy, nie zwlekaj z przesłaniem CV - oferta pracy od zaraz!

Prosimy o dopisanie numeru referencyjnego KH33/16GW w tytule e-maila.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: APLIKUJ

Dane kontaktowe:
Recruitment Solutions
Krystyna Hołoga
ul. Stanisława Leszczyńskiego 4 lok. 29
50-078 Wrocław
tel. +48 531 465 004