Hydraulik instalacji grzewczych i sanitarnych na budowach w Niemczech

PolFach

Stuttgart

2016-11-25

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiej agencji pracy tymczasowej do regionów Berlin, Dresden, Hamburg, Stuttgart, Heidenheim i Frankfurt: hydraulików instalacji grzewczych i sanitarnych. Wszyscy kandydaci muszą mieć wyuczony zawód hydraulika oraz znać niemiecki. 2 – osobowe ekipy z samochodem są też dozwolone.

Opis / Obowiązki:

  • Miejsca pracy w Niemczech: Berlin, Dresden, Hamburg, Stuttgart, Heidenheim i Frankfurt
  • Praca jest aktualna natychmiast lub od 10.01.2017
    • Długotrwala umowa o pracę z niemiecką agencją pracy tymczasowej
    • Prace są stacjonarne, jak również na montażu. Po zakończeniu budowy, nastąpi przekierowanie na następną budowę
    • Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty
    • Główne zadania:
      • Montowanie i serwisowe instalacji grzewczych
      • Montowanie rur i instalacji sanitarnych
        • Analiza usterek i ich usuwanie
        • Wymiana, montaż części zamiennych

Wymagania:

  • Wyuczony zawód hydraulika (niezbędne świadectwo ukończenia szkoły zawodowej lub świadectwo czeladnika, czy mistrza)
  • Aktualne doświadczenie zawodowe
  • Umiejętność czytania i pracy według planów technicznych jest zalecana
  • Konieczna przynajmniej komunikatywna (optymalnie dobra) znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód mile widziany, ale nie konieczny

Oferujemy:

  • Praca stała, umowa niemiecka na czas nieokreślony, pełne świadczenia socjalne
  • Wynagrodzenie brutto:  11,23 euro
  • Dieta tygodniowa netto: 96 euro
  • Wynagrodzenie miesięczne netto min. 1700 euro
  • Dla pracowników z dłuższym stażem pracy podwyżka wynagrodzenia
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę i płatne przez pracodawcę

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: APLIKUJ lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99148 ofert pracy. Sprawdź!