Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

Just Unique

Poznań

2016-11-25

Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego:

Obowiązki:

-umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu,
-bieżąca administracja sklepem,
-obsługa klienta, rozliczanie i realizacja zamówień,
-kontrolowanie i raportowanie sprzedaży,
-pozyskiwanie oraz budowanie dobrych relacji z klientami.

Wymagania:

-umiejętność nawiązywania kontaktów z Klientami, otwartość,
komunikatywność,
-mile widziana znajomość działania e-sklepów i serwisów
sprzedażowych,
-dobra organizacja pracy oraz umiejętność samodzielnego podejmowania
decyzji,
-znajomość jednego z programów do obróbki grafiki (Photoshop, Gimp lub
inny),
-umiejętność przygotowywania grafik na potrzeby aukcji internetowych,
-bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,

Oferujemy:

-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
-Atrakcyjne stałe wynagrodzenie połączone z systemem premiowym
-Możliwość podnoszenia umiejętności w zakresie obsługi klienta,
-Szkolenia
-Kartę multisport
-Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze.

Praca w Poznaniu
Cv i list motywacyjny prosimy przesyłąć na adres e-mail: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102337 ofert pracy. Sprawdź!