Pracownik biurowy Kraków

Auditors dr Łukasz Górka dr Małgorzata Szulc Sp. z o.o.

Kraków

2016-11-25

Pracownik biurowy

Firma GS Auditors sp. z o.o. (www.gsauditors.pl), w związku z intensywnym rozwojem spółki poszukuje osoby na stanowisko Pracownik biurowy. Zatrudniona osoba będzie dedykowana do obsługi jednego z naszych Klientów - międzynarodowej korporacji z branży nowoczesnych technologii.

Lokalizacja: Kraków

Podstawowe obowiązki

-      przegląd i analiza dokumentacji klienta,

-      wparcie procesów biznesowych klienta,

-      współpraca z pracownikami klienta.

Wymagania rekrutacyjne

-      bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (min. poziom B2),

-      wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse i bankowość, ekonomia, prawo, administracja, filologia,

-      wysokie zdolności analityczne, organizacyjne i komunikacyjne,

-      dobra znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane (nie obowiązkowe):

-      znajomość dodatkowego języka obcego (niemiecki, francuski, włoski, hiszpański lub holenderski),

-      doświadczenie w zakresie: kadr i płac bądź rekrutacji w środowisku międzynarodowym.

Oferujemy:

-      zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

-      wynagrodzenie zależne od doświadczenia i znajomości języków obcych: od 2500 do 8000 netto,

-      możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji,

-      pakiet benefitów pozapłacowych (LuxMed, MultisportBenefit),

-      przyjazną atmosferę i wsparcie koleżanek i kolegów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w języku angielskim na adres APLIKUJ

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami/tkami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99361 ofert pracy. Sprawdź!