Trener: Kurs krawiecki z projektowaniem odzieży

GoWork.pl

Wrocław

2016-11-25

GoWork.pl to dynamicznie rozwijająca się firma, która oferuje usługi wspierające pracodawców w skutecznej rekrutacji oraz w budowaniu ich pozytywnego wizerunku, organizuje kursy i szkolenia o różnorodnej tematyce oraz prowadzi szkoły policealne.

W związku z rozwojem ogólnopolskich projektów szkoleniowych poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: (miasto do wyboru): Gdańsk, Warszawa, Lublin, Białystok, Olsztyn, Szczecin, Kraków, Katowice, Kielce, Wrocław, Rzeszów, Zielona Góra, Poznań, Łódź, Bydgoszcz

Obowiązki:

  • prowadzenie oraz realizacja programu szkolenia,
  • współpraca z organizatorem szkolenia.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub ukończone kursy krawieckie,
  • doświadczenie w zakresie krawiectwa lub projektowania odzieży,
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu warsztatów, szkoleń, kursów,
  • umiejętność przekazywania wiedzy,
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność i umiejętność pracy z grupą,
  • kreatywność,
  • dyspozycyjność na czas trwania kursu.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie lub o współpracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość nawiązania stałej współpracy przy prowadzeniu szkoleń równoległych,
  • możliwość wystawienia referencji już po pierwszym szkoleniu,
  • możliwość zamieszczenia notki biograficznej na naszej stronie internetowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z informacją odnośnie oczekiwanej kwoty brutto za godzinę szkolenia.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100219 ofert pracy. Sprawdź!