Szlifierz

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Doetinchem

2016-11-25

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad 14 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Szlifierz
Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki:

  • szlifowanie i gratowanie gotowych elementów
  • obsługa narzędzi
  • kontrola jakości
  • utrzymanie czystości w miejscu pracy

Wymagania:
  • doświadczanie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w obsłudze narzędzi manualnych
  • precyzja i zaangażowanie
  • mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:
  • 300 euro netto tygodniowo
  • legalną pracę w Holandii
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • pomoc koordynatorów

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."