Specjalista ds. Eksportu

PZL Sędziszów S.A.

Rzeszów

2016-11-25

PZL Sędziszów S.A. to lider w dziedzinie produktów filtracyjnych. Od ponad 75 lat produkujemy filtry paliwa, powietrza i olejów smarnych do wszelkiego rodzaju silników i urządzeń roboczych, filtracji powietrza, mediów roboczych i chłodziw. Od prawie 60 lat zakład prowadzi też zaawansowane badania w dziedzinie rozwoju technologii produkcji rozwiązań filtracyjnych. PZL Sędziszów należy do Grupy Kapitałowej UNIMOT.

Miejsce pracy: Sędziszów Małopolski

Obowiązki:

  • aktywne poszukiwanie klientów  zagranicznych oraz dbanie o utrzymanie i rozwój relacji biznesowych z obecnymi klientami,
  • tworzenie ofert handlowych,
  • przygotowywanie i udział w wystawach, konferencjach, targach branżowych,
  • aktywną współpracę z pracownikami w obrębie własnego działu oraz innymi działami firmy

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub w kontaktach z klientem zagranicznym
  • wyższe wykształcenie, preferowane kierunki ekonomiczne
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego, na poziomie min.B2
  • znajomość dodatkowych języków obcych, preferowany: j. niemiecki,
  • biegła znajomość pakietu Microsoft Office,
  • znajomość programu klasy ERP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stałą pracę w firmie z wieloletnią tradycją
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i realny wpływ na rozwój firmy
  • pozytywną atmosferę i zgrany zespół
  • możliwość wykorzystywania znajomości języków obcych w codziennej pracy

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99184 ofert pracy. Sprawdź!