Opiekunka ze znajomością języka dla Pana Alberta

Engeldaheim

Okolice Monachium

2016-11-26

Poszukujemy otwartej i cierpliwej osoby, która zaopiekuje się Panem Albertem. Senior ma 90 lat, 175 cm wzrostu oraz waży 65 kg. Podopieczny ma problemy ze słuchem oraz jest w dobrej kondycji psychicznej. Ze względu na swój wiek senior jest słaby i ma problemy z poruszaniem się, poza domem porusza się na wózku inwalidzkim. Pan Albert potrzebuje wsparcia oraz pomocy w codziennych czynnościach.

Nr referencyjny: NIEM_1045A

Obowiązki:

Pomoc w pielęgnacji ciała, kąpielach/prysznicu oraz ubieraniu/rozbieraniu. W razie potrzeby Opiekunka będzie musiała czuwać oraz wstawać w nocy do podopiecznego. Prowadzenie wózka inwalidzkiego.

Wymagania:

Kobieta z komunikatywną znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi. Od kandydatek oczekujemy również dobrego stanu zdrowia oraz zaangażowania w wykonywaną pracę.

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości 1300 euro netto miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7309 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102808 ofert pracy. Sprawdź!