Opiekun w domu pacjenta

BetaMed S.A.

Chorzów

2016-11-25

BetaMed S.A. to dynamicznie rozwijająca się organizacja o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Jesteśmy krajowym liderem usług pielęgniarskich świadczonych w domu pacjenta. Specjalizujemy się w opiece długoterminowej oraz w innych usługach pielęgniarskich dla pacjentów w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Świadczymy usługi pielęgniarskie w ponad 80 oddziałach na terenie 11 województw. Naszym największym atutem jest wiara w sens i misję prowadzonej opieki nad pacjentem, o którego troszczymy się zawsze najlepiej jak potrafimy.

Miejsce pracy: Chorzów/Ruda śląska/Katowice

Obowiązki:

  • opieka nad pacjentem w miejscu zamieszkania
  • pomoc w wykonywaniu czynności higienicznych oraz innych niezbędnych dla komfortu pacjenta
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej pacjenta

Wymagania:

  • wykształcenie o profilu: opiekun środowiskowy, opiekun medyczny, opiekun osób starszych, niepełnosprawnych i dzieci, opiekun w domu pomocy społecznej, asystent osoby niepełnosprawnej lub wykształcenie pielęgniarskie bez aktualnego prawa wykonywania zawodu
  • doświadczenie w zawodzie opiekuna
  • sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy
  • życzliwe podejście do pacjenta i cierpliwość
  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych

Oferujemy:

  • forma zatrudnienia uzależniona od dyspozycyjności kandydata
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnym ośrodku w przyjaznym zespole

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102808 ofert pracy. Sprawdź!