Księgowy/a z językiem niemieckim

Recruiters

Pozznań

2016-11-25

Zespół Recruiters specjalizuje się w rekrutacji specjalistów do takich branż jak: Finanse, Bankowość, Obsługa Klienta, Logistyka, IT & Telecoms, Produkcja, HR oraz Sprzedaż i Marketing.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych,
  • sprawdzanie dokumentów księgowych,
  • monitorowanie płatności,
  • kontakt z zagranicznymi oddziałami naszego klienta,
  • wsparcie działu finansowego w procesie zamknięcia miesiąca i raportowania wyników finansowych,
  • wsparcie merytoryczne dla Młodszych Księgowych,
  • zapewnienie sprawnej realizacji zadań terminowo i zgodnie z założonymi celami,
  • aktywny udział w usprawnianiu realizowanych procesów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (kierunki: finanse, ekonomia, rachunkowość),
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel),
  • chęć do nauki i rozwijania swojej wiedzy i umiejętności,
  • orientacja na budowanie efektywnych relacji z klientem,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży,
  • przyjazną atmosferę w międzynarodowym środowisku pracy,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • bogaty pakiet benefitów,
  • atrakcyjną ścieżkę kariery w ramach międzynarodowego koncernu.

Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą wyślij nam swoje CV na APLIKUJ

Wysłanie CV jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy Recruiters w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!