Trener

Małopolskie Centrum Profilaktyki

Olsztyn

2016-11-25

"Metody uproszczone w projektach EFS”

Trener

Miejsce pracy: Olsztyn/Elbląg/Ełk

Obowiązki:

Przepowadzenie szkolenia

ZAKRES TEMATYCZNY SZKOLENIA

  • ogólna charakterystyka metod uproszczonych,
  • wniosek o dofinansowanie – jak prawidłowo opisać metody uproszczone we wniosku – praktyczne aspekty,
  • zasady rozliczania i dokumentowania metod uproszczonych – praktyczne aspekty,
  • wniosek o płatność – jak ująć metody uproszczone we wniosku– praktyczne aspekty,
  • kontrole metod uproszczonych – wizyty monitoringowe, weryfikacja jakości realizacji zadań, weryfikacja dokumentów – praktyczne aspekty.

Wymagania:

Do wykonywania przedmiotu zamówienia, dla każdej części zamówienia, Wykonawca zapewni
co najmniej 1 osobę – trenera/wykładowcę, która posiada doświadczenie zawodowe zgodne
z tematyką szkoleń dla poszczególnych części zamówienia i w okresie ostatnich 3 lat przed
upływem terminu składania ofert, przeprowadziła minimum 50 godzin dydaktycznych/szkoleniowych/
wykładowych, odpowiednio:
1) części 1 – z zakresu metod uproszczonych w projektach EFS;

Oferujemy:

Praca w prestiżowych projektach dla administracji publicznej

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV wraz z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)" przez formularz kontaktowy.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99184 ofert pracy. Sprawdź!