Pracownik inwentaryzacji

INVENT Sp. z o.o.

Wrocław

2016-12-02

Firma INVENT  Sp. z o.o.  poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

·    Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych

·    Obsługa urządzeń do skanowania towarów

Wymagania:

·    Dyspozycyjność w godzinach późno popołudniowych i nocnych

·    Pełnoletność

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie
  • Szkolenie na markecie przed przystąpieniem do pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 12,50 zł/h brutto
  • Możliwość nawiązania stałej współpracy
  • Wypłaty w systemie tygodniowym

Jeśli jesteś zainteresowany aplikuj do Nas:

W przypadku braku możliwości zalogowania się przez powyższy link prosimy zalogować się na naszej stronie   www.invent.ag

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99477 ofert pracy. Sprawdź!