PILNE!!! Operator wozka widlowego

Personalbeschaffung für Firmen

Kammlach

2016-12-08

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko

PRACOWNIK MAGAZYNOWY / KOMISJONER / OPERATOR WOZKA WIDLOWEGO

ZADANIA:

- komisjonowanie towaru przy pomocy Pick-up-Voice w różnych magazynach i przewożenie ich do dystrybutora,

- bezpieczne i prawidłowe pakowanie palet do wysyłki,

- kontrola wydanego towaru pod kątem kompletności i uszkodzeń,

- ogólne prace magazynowe.

WYMAGANIA:

- ważne uprawnienia na wózek widłowy oraz aktualne zaświadczenie o niekaralności (warunki konieczne),

- znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,

- doświadczenie na podobnym stanowisku około 1 roku,

- bezpieczne obchodzenie się z wózkiem podnośnikowym prowadzonym i wózkiem widłowym,

- wytrzymałość fizyczna,

- umiejętność pracy zespołowej,

- przyjazne usposobienie,

- prawo jazdy kat. B i samochód do wyjazdu do pracy.

OFERUJEMY:

- umowę z niemieckim pracodawcą,

- wynagrodzenie miesięczne około 1100e netto,

- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę,

- stałe zatrudnienie,

- składki i podatki odprowadzane w Niemczech,

- ubezpieczenie,

- pomoc polskojęzycznego koordynatora.

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O PRZESŁANIE CV ZE ZDJĘCIEM ORAZ KOPIĘ UPRAWNIEŃ NA WÓZEK WIDŁOWY  LUB KONTAKT TELEFONICZNY: +49 157 813 880 06 (do godz. 21:00).