Rzeźnik

Auchan Polska

Warszawa

2016-11-24

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Rzeźnik
Miejsce pracy: Warszawa Ursynów

Wojciech, na stanowisku Rzeźnika pracuje od roku. W swojej rodzinie uchodzi za króla grillowania. Kiedy przygotowuje ucztę, nic nie pozostaje na talerzach. Zobacz, dlaczego Wojciech wybrał Auchan jako pracodawcę.

DOSTAŁEM

Możliwość realizacji kulinarnych zainteresowań

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1. dnia pracy

Nowe znajomości, wsparcie i profesjonalne szkolenia z zakresu wykonywanych zadań

Cenne doświadczenia i możliwości rozwoju w różnych projektach

Benefity w postaci opieki medycznej, karty multisport i dofinansowania posiłków, akcjonariat pracowniczy

Obowiązki:

  • Doświadczenie w zawodzie/wykształcenie kierunkowe/zamiłowanie do produktu,
  • Samodzielność i zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Aktualną książeczkę Sanepidu,
  • Gotowość do pracy w niskich temperaturach.

Na co dzień zajmuję się:

  • Rozbiorem mięsa i porcjowaniem kulinarnym,
  • Uzupełnianiem i oznakowaniem produktów w dziale mięsnym,
  • Dbałością o jakość i efektywność produkcji mięsa.

Chętnie zobaczę Cię
w naszym zespole!

Do zobaczenia w Auchan!

Jesteśmy jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w trzech kanałach dystrybucji: Hipermarkety Auchan, Supermarkety Simply, e-commerce AuchanDirect.pl. To ogromna szansa na rozwój i poznanie wielu wyjątkowych ludzi. Nie możesz jej przegapić!

Hipermarkety Auchan Polska to 19 500 współpracowników w 76 sklepach i 6 platformach logistycznych. Od 20 lat poprawiamy jakość życia i siłę nabywczą klientów. Dbamy o jakość produktów, oferujemy je za najniższą cenę.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100913 ofert pracy. Sprawdź!