Pracownik produkcji

Sedulus Sp. z o.o.

Praga

2016-11-24

Sedulus Sp. z o.o. zatrudni dla swojego Klienta pracowników produkcyjnych do Czech w firmie z branży motoryzacyjnej

Miejsce pracy: Czechy

Obowiązki:

-praca na produkcji,

-montaż części samochodowych

Wymagania:

  • doświadczenie na produkcji mile widziane,
  • zdolności manualne,
  • zaangażowanie,
  • chęci do pracy,

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na terenie Czech,
  • pracę w renomowanej firmie z branży automotive,
  • umowę o pracę na czas nieokreślony oraz możliwość długotrwałej współpracy,
  • pełne ubezpieczenie w czeskim systemie socjalnym od 1 dnia pracy,
  • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (opłacone przez pracodawcę),