AR Accountant with German

Recruiters

Poznań

2016-11-24

Zespół Recruiters specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, menedżerów oraz dyrektorów do takich branż jak: Finanse, Bankowość, Obsługa Klienta, Logistyka, IT & Telecoms, Produkcja, HR oraz Sprzedaż i Marketing.

Dzięki współpracy z czołowymi firmami proponujemy naszym Kandydatom najbardziej atrakcyjne oferty pracy dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydata gotowego do pracy na stanowisku

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • Kontrola terminowości oraz zgodności dokonywanych płatności dla dostawców,
  • Monitorowanie poprawności danych finansowych w podległym obszarze,
  • Uzgadnianie kont (weryfikacja faktur, wprowadzanie danych do systemu),
  • Zarządzanie należnościami oraz kontakt z dostawcami i Klientami, przekazywanie informacji o zadłużeniach
  • Rozwiązywanie oraz raportowanie wszelkich niezgodności w fakturach,
  • Udział w zamknięciu miesiąca/roku,
  • Raportowanie.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego -warunek konieczny,
  • Znajomość systemu SAP,
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne,
  • Umiejętności interpersonalne,
  • Nastawienie na realizację celów.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznej, międzynarodowe firmie,
  • Szeroki pakiet profesjonalnych szkoleń,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Realne możliwości rozwoju w obszarze księgowości,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Ambitną pracę w profesjonalnym, przyjaznym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na APLIKUJ

Wysłanie CV jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy Recruiters w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100219 ofert pracy. Sprawdź!