Kierowca C+E (chłodnia) 2100-2400 EUR netto

Brasco Recruitment Ltd.

Schweinfurt

2016-12-07

Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej, prężnie rozwijającej się firmy transportowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Schweinfurt, Niemcy

Obowiązki:

  • praca na chłodni;
  • trasy dalekie po Niemczech;
  • trasy dzienne i nocne;
  • zakwaterowanie w samochodzie;
  • Praca w systemie 4/1 lub bez systemu;

Wymagania:
  • czynne prawo jazdy kat. CE z wpisem 95;
  • karta kierowcy;
  • doświadczenie na ciągniku siodłowym z naczepą typu chłodnia lub plandeka;
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
  • dbałość o czystość pojazdu i sprawy techniczne (spalanie, ciśnienie opon itp.);

Oferujemy:
  • stałą pracę w oparciu o niemiecką umowę o pracę;
  • pracę w systemie 4/1 lub bez systemu;
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne NETTO: 2100,00 EUR – 2400,00 EUR;
  • niemieckie ubezpieczenie i świadczenia socjalne;
  • pomoc w załatwieniu formalności.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU. POSIADAMY WIELE OFERT DLA KIEROWCÓW C+E W NIEMCZECH.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV klikając w przycisk aplikowania.

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
www.brascorecruitment.pl
Nr. certyfikatu: 6577

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochrone danych osobowych, z Dz. U. z 2002 r. Nr 101, Poz. 926 ze zm.).
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98989 ofert pracy. Sprawdź!