Kierowca kat. C+E (2500 EUR brutto+ diety)

Brasco Recruitment Ltd.

okolice Stuttgart

2016-12-02

Agencja Brasco S.C. aktualnie poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy
Nr referencyjny: południowe Niemcy

Obowiązki:

  • przewóz towarów na terenie Niemiec ( BDF);
  • nowa floty samochodow ciezarowych marki Mercedes

Wymagania:
  • prawo jazdy kat. C+E;
  • karta kierowcy;
  • min. 2 lata doświadczenia na w.w. stanowisku;
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:
  • umowę o pracę na niemieckich warunkach;
  • praca bez systemu;
  • zarobki  2500 euro brutto + 12-24 euro diety netto;
  • stabilne zatrudnienie;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • bardzo dobry stan ciezarowek;
  • ciuchy robocze;

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
www.brascorecruitment.pl
Nr. certyfikatu: 6577

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochrone danych osobowych, z Dz. U. z 2002 r. Nr 101, Poz. 926 ze zm.).
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102883 ofert pracy. Sprawdź!