Operator wtryskarki

Dospel Sp z o.o.

Częstochowa

2016-11-24

DOSPEL Sp. z o.o. to jeden z największych producentów urządzeń i systemów z zakresu wentylacji i klimatyzacji. Posiadamy ponad 40-letnie doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę co gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów i czyni z firmy DOSPEL solidnego i wiarygodnego partnera.

Miejsce pracy: Częstochowa ul. Główna 188
Nr referencyjny: OPW/11/16

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• Obsługę wtryskarki do tworzyw sztucznych,

• Odbieranie detali z maszyny, obróbka, kontrola i pakowanie,

• Praca w systemie dwuzmianowym.

Wymagania:

Nasze wymagania:

• Uczciwość i pracowitość,

• Zaangażowanie i chęć do pracy,

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

Oferujemy:

• Brak sezonowości - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Przyjazną atmosferę w pracy,
• Pracę w dynamicznym, młodym, prężnie działającym zespole,

• Zatrudnienie bezpośrednie (nie przez agencję).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102285 ofert pracy. Sprawdź!