Operator wózka widłowego - Siechnice

Asistnet Work Group

Siechnice

2016-11-23

Asistnet Work Group Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy pracowników na stanowisko:

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Siechnice

Zakres obowiązków:

- obsługa wózka widłowego wysokiego skłay,
- rozładunek i załadunek towarów,
- prace ze skanerem i dokumentacją magazynową,
- dbanie o powierzony sprzęt,
- inne prace magazynowe zlecone przez Kierownika.

Wymagania:

- wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe,
- uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi,
- aktualne badania psychotechniczne lub gotowość do ich wyrobienia,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym,
- doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową, po okresie próbnym możliwość przejścia na zatrudnienie bezpośrednio u Klienta,
- wynagrodzenie podstawowe 2700 zł brutto/msc. oraz atrakcyjny system premiowy,
- możliwość rozwoju i miłą atmosferę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.)”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!