Infolinia Linii Lotniczych Ryanair - j. niemiecki

Universal Agent S.A.

Kraków

2016-11-23

Firma Armatis-lc Polska Sp. z o.o. obecnie poszukuje osób w charakterze:
KONSULTANTA DS. LINII LOTNICZYCH RYANAIR

ZAKRES ZADAŃ:

  • odbieranie połączeń przychodzących od Klientów niemieckojęzycznych, udzielanie informacji odnośnie przewozu bagaży, zmiany terminów lotów, zamawiania nowych biletów itp.
  • obsługą czatów internetowych oraz programów związanych z reklamacjami

CZEGO OCZEKUJEMY OD KANDYDATÓW:

  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego - min. poziom B2 (w mowie oraz w piśmie)
  • znajomości słownictwa związanego z podróżowaniem samolotem
  • elastyczności w wykonywaniu zlecenia (godziny współpracy będą ustalane z tygodniowym wyprzedzeniem w porozumieniu z osobą koordynującą)
  • umiejętności obsługi komputera w stopniu bardzo dobrym

OFERUJEMY:

  • stawkę godzinową do 20 zł brutto
  • profesjonalne szkolenie wstępne (za udział w szkoleniu wypłacamy gratyfikację w wysokości 500 zł brutto)
  • konkursy motywacyjne oraz jakościowe
  • merytoryczne wsparcie lidera na każdym etapie współpracy
  • terminowe wynagrodzenie
  • możliwość realnego awansu w strukturach firmy
  • kartę Multisport
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity:Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100404 ofert pracy. Sprawdź!