Project Manager

Dekpol S.A.

Pinczyn

2016-11-23

Dekpol S.A. w związku z dynamicznym rozwojem firmy
zatrudni osobę na stanowisko:

Obowiązki:

  • współpraca i stały kontakt  z Klientem,
  • tworzenie, kontrolowanie i aktualizacja harmonogramów,
  • nadzór i odpowiedzialność za terminowe realizacje projektów,
  • współpraca z działem produkcji, kontroli jakości, magazynem,
  • bieżąca współpraca z dostawcami.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność ustalania priorytetów oraz planowania i realizowania zleconych zadań w wyznaczonym terminie,
  • systematyczność, zdyscyplinowanie i analityczne podejście do rozwiązywania złożonych problemów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność, odpowiedzialność,
  • bardzo dobra znajomość MS Office.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub kontrakt,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Aplikacje prosimy składać na adres:

Dekpol Sp. z o.o.
ul. Gajowa 31
83-251 Pinczyn

tel. 058/ 560 10 75

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )"
Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100021 ofert pracy. Sprawdź!