Sales Specialist with Spanish/ Italian

Tivron Sp. z o.o.

Kraków

2016-12-09

Kim jesteśmy?
Prężnie rozwijającą się na rynki europejskie firmą zakresu Contact i Call Center. Wyróżnia nas nieszablonowe podejście do zadań i postrzeganie pracownika poprzez pryzmat jego indywidualności. Na co dzień stanowimy zgrany zespół dobrych znajomych, którzy ambitnie realizują wyznaczone cele.

Jeśli:
Znasz biegle język hiszpański lub włoski
Masz doświadczenie w Call Centre lub chcesz je zdobyć
Jesteś kreatywny i pewny siebie
Uwielbiasz sprzedawać i masz na to swoje sposoby
Jesteś zmotywowany
Chcesz mieć elastyczną pracę z atrakcyjnym i realnym wynagrodzeniem w oparciu o uczciwe zasady

SZUKASZ WŁAŚNIE NAS! A MY POSZUKUJEMY KOGOŚ TAKIEGO JAK TY!!

Twoje zadania:
Telefoniczny kontakt z klientem w j. hiszpańskim/włoskim
Sprzedaż produktów z oferty
Badanie satysfakcji klienta
Realizowanie polityki sprzedażowej

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:
Solidną podstawę byś mógł się rozkręcić i sięgnąć po motywujące prowizje od każdego sprzedanego produktu
Elastyczny grafik z możliwością indywidualnego dopasowania godzin pracy
Codzienny kontakt z native speakerem j. hiszpańskiego/włoskiego
Możliwość wyboru dogodnej formy zatrudnienia (gwarantowany ZUS lub umowa o dzieło/zlecenie)
Płatne szkolenia kompleksowo przygotowujące do stanowiska
Pomoc trenera i zespołu-  rozwiązujemy z Tobą odpowiedzi na wszystkie pytania
Rewelacyjną, niekorporacyjną atmosferę pracy w gronie dobrych znajomych
Spotkania, wyjazdy integracyjne i zaplecze socjalne

Nie musisz pisać wiadomości wystarczy nam formularz aplikacyjny jaki znajdziesz pod linkiem :https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=f09a236f89db4fd3b6da48c21917cb1a