Inżynier Sprzedaży (obróbka skrawaniem)

HR Contact

Wrocław

2016-11-23

HR Contact to dynamicznie rozwijająca się agencja doradztwa personalnego prowadząca rekrutacje kadry średniego i wyższego szczebla w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Aktualnie na zlecenie naszego Klienta – lidera wśród producentów najwyższej jakości narzędzi rotacyjnych do obróbki skrawaniem - poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży

Zakres obowiązków:

- Obsługa obecnych klientów na powierzonym terenie (sprzedaż narzędzi, doradztwo techniczne itp.).
- Nawiązanie kontaktów z nowymi klientami w obsługiwanym regionie.
- Raportowanie wizyt.
- Realizacja założonego planu sprzedaży.
- Rozwiązywanie bieżących problemów u klienta.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe (kierunek mechanika i budowa maszyn).
- Znajomość zagadnień z zakresu obróbki skrawaniem (najlepiej technolog).
- Prawo jazdy kat. B.
- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana.

Oferujemy:

- Umowę o pracę.
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
- Narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).
- Pakiet szkoleń i możliwość rozwoju.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 11828

Możesz złożyć cv również bezpośrednio na naszej stronie: http://praca.business.hrcontact.pl/cp/j/7493/a/4/inzynier-sprzedazy-obrobka-skrawaniem
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99928 ofert pracy. Sprawdź!