SPAWACZ

Concept Plus

Oldenzaal

2016-11-23

Prężnie rozwijająca się Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. poszukuje na stanowisko:

SPAWACZ

Miejsce pracy: Meppen, Niemcy

Zakres obowiązków:

– Przerabianie części instalacji według wytycznych oraz rysunku technicznego
– Kontrola jakości

Oferujemy:

– Pracę na dłuższy czas
– Wynagrodzenie według taryfikatora iGZ + dodatki (ponadtaryfowe zarobki)
– Stawkę godzinową 13,00 € / godz. brutto (według kwalifikacji)
– Gratyfikacje bożonarodzeniowe i urlopowe
– Miejsce pracy: Meppen/Haren
– Odzież roboczą (bezpłatnie)
– Możliwość zatrudnienia przez przedsiębiorstwo
– Osobistą opiekę przez pracownika Concept Plus

Wymagania:

– Kilkuletnie doświadczenie zawodowe jako spawacz
– Aktualna książeczka spawacza oraz uprawnienia
– Praca według rysunku technicznego
– Umiejętność pracy w zespole
– Niezawodność, odpowiedzialność i rzetelność
– Mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy lub skontaktowanie się z naszym biurem.

Concept Plus Sp. z o.o.

ul. Grottgera 26

35-005 Rzeszów

Tel.              + 48 17 8787026

Tel. kom.    + 48  504969105

Email           APLIKUJ, APLIKUJ