PRACOWNIK W PRZEDSIĘBIORSTWIE ODLEWNI I OBRÓBKI METALU

Concept Plus

Oldenzaal

2016-11-23

Prężnie rozwijająca się Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. poszukuje na stanowisko:

Miejsce pracy: Oldenzaal, Holandia

Zakres obowiązków:

- mechaniczne odlewy

- ręczne odlewanie stopów metali

- obróbka odlewów: szlifowanie, okrawanie, polerowanie

- kontrola jakości

- obsługa maszyn i pieców odlewczych

Oferujemy:

- wynagrodzenie 9,42 € / godz. brutto

- dodatki za pracę w niedziele, święta i w nocy

- możliwość stałego zatrudnienia

Wymagania:

- dobra koordynacja fizyczna

- zainteresowanie branżą

- wysoka motywacja

- gotowość pracy na zmiany (ranna, nocna, weekendy)

- zdolność do pracy indywidualnej oraz zespołowej

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy lub skontaktowanie się z naszym biurem.

Concept Plus Sp. z o.o.

ul. Grottgera 26

35-005 Rzeszów

Tel.              + 48 17 8787026

Tel. kom.    + 48  504969105

Email           APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102814 ofert pracy. Sprawdź!