Dyrektor Generalny w Sieci Partnerów Zewnętrznych

EDYTA DUDA-OFIARA

Warszawa

2016-11-23

Miejsce pracy: Warszawa

Region: cała Polska

Zakres obowiązków:

  • organizacja pracy podległego regionu (dbałość o realizację zadań);
  • realizacja strategii oraz celów sprzedażowych na wyznaczonym obszarze poprzez posiadane oraz samodzielnie budowane kontakty rynkowe i pozytywne relacje z Partnerami Zewnętrznymi;
  • sprzedaż produktów
  • współpraca z Partnerami w zakresie efektywnej sprzedaży oraz budowanie bazy dostawców;
  • monitoring działań konkurencji i trendów rynkowych w wyznaczonym regionie;
  • aktywne uczestnictwo w rozwoju i usprawnianiu procesów sprzedażowych i posprzedażowych.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • doskonała znajomość lokalnego rynku: firm pośredniczących w sprzedaży produktów bankowych, ubezpieczeniowych;
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne, finansowe);
  • bardzo dobra znajomość programów: Excel, Power Point, Word;
  • gotowość do odbywania podróży służbowych (prawo jazdy kat. B);
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • wysoka motywacja do osiągania zakładanych celów sprzedażowych;
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Wybranym osobom oferujemy:

  • zatrudnienie w jednej z najwiekszych grup finansowych w Polsce;
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjny pakiet socjalny;
  • niezbędne narzędzia do pracy;

wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.